Arama

Sertifikalar

Paragraf
cer-9001

 

TS EN ISO 9001 / KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
1998 yılından itibaren TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olan Umur, kurumsal ve güvenilir bir endüstri firması olmanın güvencesi ile sürdürülebilir gelişimi benimsemiştir.

Belge 1 GörüntüleBelge 2 Görüntüle

cer-14001

 

TS EN ISO 14001 / ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ
Umur, kurduğu Çevre Yönetim Sistemi ile doğal kaynak kullanımı, atık yönetimi ve sürdürülebilir enerji politikasına uyumluluğu sayesinde TS EN ISO 14001 Belgesi’ne sahip olmuştur.

Belge 1 GörüntüleBelge 2 Görüntüle

cer-18001

 

TS ISO 45001 / İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
Ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara uyum sağlayan Umur, sağlık ve güvenli çalışma özelliğini TS ISO 45001 Belgesi ile taçlandırmıştır.

Belge 1 GörüntüleBelge 2 Görüntüle

cer-22000

 

FSSC 22000 / GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
Gıda emniyeti ve güvenliği açısından çalışma şartlarına tam uyumluluk gösteren Umur, tek kullanımlık ambalaj ürünlerinde hijyen ve gıda kalitesini FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olarak kanıtlamıştır.

Belge 1 Görüntüle Belge 2 Görüntüle

cer-orman

 

FSC® Forest Stewardship Council® (Orman Yönetim Konseyi)
Ormanların yok olmaması için kuruluşlara belli standartlar belirleyerek onları yönlendiren ve denetleyen FSC® tarafından verilen sertifika ile Umur’un çevreye ve insana verdiği değer belgelenmiştir.

Belgeyi Görüntüle

cer-tsk

 

TS 12440 / FAKSİMİLE KAĞITLARI VE YAZAR KASA RULOLARI ÜRÜN BELGESİ
Türk Standartları Enstitüsü Kriterleri’ne uygun olarak üretilen yazar kasa ruloları hazırlayan Umur, müşterilerine olan duyarlılığı ve üretim standartlarına gösterdiği özen ile TS 12440 Belgesi’ni almaya hak kazanmıştır.

Belgeyi Görüntüle

cer-ce

 

CE UYGUNLUK BELGESİ
Sağlık Bakanlığı Tıbbi Cihaz Yönetmeliği’ne kayıtlı olan Umur’un, yönetmeliğe uygun olarak ürettiği medikal kağıt üretimi ile aldığı CE Belgesi, insan sağlığına verdiği önemi bir kez daha vurgulamıştır.

Belgeyi Görüntüle