Arama

İnsan Kaynakları

Paragraf

Uzmanlıklara Göre Kariyer İmkanlarımız

Çalışanlarımızın ilgi ve uzmanlık alanları doğrultusunda güçlü kariyer imkanları sunuyoruz.

satis-pazarlama

Satış ve Pazarlama Ekibimiz

Müşterilerimizle iletişime geçerek baskı çözümlerine yönelik her konuda destek verir ve kurum ile müşteri arasında güçlü, sağlıklı ve uzun soluklu iletişim kurulmasını sağlar.

uretim

Üretim Ekiplerimiz

9 farklı üretim hattında üretimin etkinliğini, sürekliliğini ve kalitesini amaçlayarak; hammadde, makine, ekipman ve işgücü kaynaklarının en verimli şekilde kullanılmasını ve bu faaliyetler içerisinde Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına uygun bir şekilde Baskı Öncesi, Baskı, Baskı Sonrası çözümlerle müşterilerimizin taleplerinin karşılanmasını sağlar.

mali-isler

Mali İşler Ekibimiz

Şirkette finansman kaynaklarını en iyi şekilde yönetebilmek adına tüm birimlerle ortaklaşa çalışarak strateji geliştirirken; yaptığı analizler ve raporlamalar ile tüm mali işlemlere temel oluşturur. Muhasebe sistemlerinin oluşturulmasını, geliştirilmesini, muhasebe kayıtlarının kanunlara ve yönetim gereklerine uygun tutulmasını sağlar, takip ve kontrol eder.

insan-kaynaklari

İnsan Kaynakları Ekibimiz

Değerlerimizi benimseyerek şirketimizi hedefleri doğrultusunda geleceğe taşıyabilecek çalışanlarımızın; “işe alım”, “performans değerlendirme”, “kariyer yönetimi”, “eğitim&gelişim”, “ücret yönetimi”, “yasal süreçler” ve“kurum içi iletişim” süreçlerinde ana sorumlu olarak çalışır.

tedarik-zinciri

Tedarik Zinciri Ekibimiz

Şirketimizin temel amaç ve hedeflerine ulaşması için üretim planlama, malzeme ihtiyaç planlama, satın alma ve lojistik süreçlerini yönetir. Müşterilerimize etkin tedarik zinciri çözümleri sunar.

teknik-destek-bakim


 

Teknik Destek ve Bakım Onarım Ekiplerimiz

Şirketimizde çalışanlarımızın ve ziyaretçilerimizin keyifli, güvenli ve sağlıklı bir ortamda bulunmalarına yönelik tüm bina otomasyonu, makine ve ekipman bakım ve onarımı konularından sorumludur.

bilgi-sistemleri

Bilgi Sistemleri Ekibimiz

Şirketimizde teknolojik alt yapıya ihtiyaç duyulan tüm süreçlerde gerekli olan yazılım ve donanım desteğini sağlar. Organizasyonun bugünkü ihtiyaçlarına karşılık verebilecek ve gelecekteki ihtiyaçlarını öngörebilecek şekilde teknolojik gelişmeleri takip eder.

idari-isler

İdari İşler Ekibimiz

Firma amaç ve politikaları doğrultusunda ve Entegre Yönetim Sistemi çerçevesinde güvenlik, temizlik, yemek, servis hizmetleri, araç bakım onarım ve muhaberat işlerini, iç müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde yürütür, uygulamaları takip ve kontrol eder.

surec-gelistirme-kalite

Yönetim Sistemleri Ekibimiz

Yönetim Sistemlerinin kurulması, benimsetilmesi, uygulanması ve geliştirilmesi ile ilgili faaliyetleri planlar, yürütür ve kontrol eder ve tüm bu faaliyetlerin etkin ve sürekli bir şekilde yürütülmesi için departmanlar arası koordinasyonu tarafsız olarak sağlar.

ÖĞRENCİLERİMİZ GELECEĞİMİZDİR

Öğrencilere okul hayatında edindikleri teorik bilgileri iş hayatında uygulama imkânı verirken, deneyim kazanmalarını destekliyor; bu sayede Umur’un potansiyel insan kaynağını da belirlemeyi hedefliyoruz.

Lise Dönemi Stajyer Alımları


Her yıl Mayıs ayında lise stajyer ihtiyaçlarımızı belirliyor, meslek alanlarına uygun okul müdürlükleri ile işbirliği yaparak öğrencilerin staj programlarında yer almasını sağlıyoruz.

Üniversite Dönemi Stajyer Alımları


Öğrencilerimizi her yıl Nisan ve Mayıs aylarında, Üniversiteler ile işbirliği yaparak gerçekleştirilen başvuru ve mülakatlar sonucu 3 farklı dönemde gerçekleştirilen staj programına dahil ediyoruz.

Stajyer Seçim Kriterleri


Stajyer seçim kriterleri; kurum kültürü, meslek alanlarının şirketimizle olan ilgisi ve adayın yetkinlikleri ile belirlenir.