Array ( [menu-704] => Array ( [attributes] => Array ( ) [node_type] => page [alter] => 1 [href] => node/199 [title] => İletişim ) )

Ana menü

Dergiler ürünlerin tanıtılması veya faaliyetlerin duyurulması için düzenli aralıklarla çıkarılan yayınlardır. Dergiler, kuruluşlara kendilerini geniş bir alanda ifade etme olanağı verir.
Markaların sesini geniş kitlelere duyurmak amacıyla kullandığı pratik bir tanıtım ürünüdür.
El ilanı olarak da bilinen föy, kuruluş hizmet veya kampanyaların kısa yoldan duyurulmasını sağlayan pratik ve ekonomik bir tanıtım ürünüdür.
Ürünlerin muhafazasını ve tanıtımını yapan, ürünün raflarda dikkat çekici hale gelmesini sağlayan bir ambalajdır.
Taşıma işlemi için faydalı olurken aynı zamanda reklam ve tanıtım amacıyla kullanılan, gramajı yüksek kağıttan üretilen ürünlerdir.
Not aldıktan sonra yaprakları kolayca koparılabilen pratik not defterleridir. Markanın logosunun bulunduğu özel tasarımlarla not alma ihtiyacı kurumsal hale getirilir. Tüm şirketler promosyon ve kurumsal kimlik faaliyetlerinde bloknot kullanabilirler.
Ürün ya da çeşitli kampanyaların tanıtımı için tercih edilir. Dönkartlar, asıldıkları yerlerde hareket ettikleri için kolaylıkla fark edilme özelliğine sahiptirler.
Kurum ve işletmelerin ürettikleri ürün veya hizmetleri detaylı olarak tanıtan, öne çıkarılmak istenen kampanya ve etkinlikleri duyuran yayınlardır. Katalog baskısına sahip olmak, tanıtım ve kurumsal kimliği destekleme çalışmalarında büyük rol oynar.
Kurum ve işletmelerin kendi markaları, ürünleri ya da kampanyaları hakkında genel bilgiler içeren basılı materyallerdir. Tek sayfanın katlanmasıyla oluşan broşürler, hedef kitleye kolayca ulaşır.
Ürünlerin tanıtımı ya da kampanya duyuruları için belli aralıklarda oluşturulan bir baskı çözümüdür. İnsert baskı, fiyatlarının uygunluğu bakımından sıkça tercih edilen bir tanıtım şeklidir.
Düzenlenen tören ve etkinliklere davet edilecek kişilere verilmesi amacıyla bastırılan dokümanlardır. Çeşitli tasarımlarla merak uyandırıcı hale getirilen davetiyeler, gönderilen kişinin ilgisini çekmeye odaklanır.
Restoran ve kafelerde müşterilere servis edilebilen yiyecek ya da içeceklerin yer aldığı listeye verilen isimdir.
Yeme-içme hizmeti veren işletmelerde, servis ve temizlik kolaylığı sağlamak amacıyla masanın üzerine serilen veya tepsi içine konulan kağıtlardır. Üzerine yapılan baskılarla iyi bir reklam ve tanıtım aracı olma özelliği taşırlar.
Genellikle perakende sektöründe kullanılan ürüne sarılan kağıtlardır. Firmanın logosu ve iletişim bilgileri bu kağıtlara basılarak kurumsallık sağlanır.
Mağaza ya da süper marketlerin raflarında bulunan, dikkat çekme amaçlı bilgilendirme baloncuklarıdır. Raflarda sunulan ürünler, wobblers baskıları sayesinde kolaylıkla dikkat çekebilir.
Rengarenk ürünleri ile ofis içi kullanımlarda, bilgilendirme ve promosyon gibi ihtiyaçlara çözümler yaratarak markanın yada mesajın akılda kalmasına ve firmanın bilinirliliğinin artmasına destek olur.
Yıl boyunca çalışma masalarının üstünde yer alan takvimler ve kullanıcının masa düzenini kolaylaştıran masaüstü stantlar, kurumsallığı pekiştiren promosyon ürünlerindendir.
Unutulmaması gereken bilgilerin yazıldığı, içlerinde genellikle takvim bulunan promosyon amacıyla kullanılan defterlerdir.
Ofislerde ve okullarda bulunan haritalar, katlamalı seçenekleri ile promosyon amacıyla da kullanılır.
Firmaların tanıtımını üstlenen ve ofis masalarının vazgeçilmezi küp notlar, iç yapraklarındaki firma bilgileri sayesinde, müşterilerin kolayca iletişim kurmasına yardımcı olur.
Kendinden yapışkanlı ve yapışkansız kağıtlarla kullanılabilen, firma ve ürün bilgilerini tüketiciye aktarmayı sağlayan tanıtım ürünüdür.
Kartondan tasarlanan tanıtım araçlarıdır.
Şirketlerin, müşterilerinin çalışma masaları için ürettikleri ve içlerinde not kağıtları, kalemlik, takvim gibi ürünlerin bulunduğu setlerdir.
Çalışma masası üstünde bulunan, not almayı kolaylaştıran promosyon ürünüdür.
Özel kesim teknikleri kullanılarak üretilen, farklı tasarımları ve renkleri ile dikkat çeken not kağıtlarıdır.
Kullanıcının taşıma işlemi için faydalı oldukları gibi reklam ve tanıtım amacıyla da kullanılan, gramajı yüksek kağıtlara sahip poşetlerdir.
Arka kısmı mıknatıslı, metal nesnelere yapışma özelliği olan, dekoratif özel kesimli promosyon ürünlerdir.
Ayrıntılı Bilgi İçin E-Kataloğu İndirin
Baskı çözümlerimizi incelemek için e-kataloğu indirebilirsiniz.
TÜM KATALOGLARI İNCELE
Bu Çözümü En Çok Tercih Eden Sektörler
Farklı sektörlerin ihtiyaçlarına, 28 yılı aşkın Umur bilgi ve deneyimi ile çözüm üretiyoruz.
Tüm hizmetlerinizden ve ürünlerinizden çok memnun olduğumuzu belirtmek isteriz.
Simay Kılıç LR Health & Beauty Systems
Umur Basım Sanayi ve Ticaret A.Ş. ‘den almış olduğumuz hizmetlerin Bankamız ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayan düzeyde olduğunu ve hizmeti sunan müşteri temsilcilerimizden memnuniyetimizi bildirir, başarılar dileriz.
Muhammet Aydemir İngbank
Uzun zamandır devam eden iş ortaklığımız boyunca, yeniliklere olan bakış açıları, getirdikleri çözüm önerileri ve verdikleri destek ile hep yanımızda olan Umur’a ve Müşteri Yöneticimiz Sn. Tuğba Süslü’ye çok teşekkür ederiz.
Sena Türker Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi H/E
Gerek ikili ilişkiler, gerekse kurumsal ilişkiler açısından hiçbir zorluk ve problem yaşatmamayı kendilerine görev edinmişler. En üst düzey hizmeti sağlamaya çalışan ve “daha iyi nasıl olabiliriz?” sorusunu sürekli kendisine soran bir firma.
Cansın Höbek Pazarlama & İdari Hiz. Alımları & lojistik
İş kalitesinde, hizmet kalitesinde, zamanlamaya uyulmasında bize avantaj sağlıyor. Hızlı ve çözüm odaklı işimizi kolaylaştırıyor. Şirketimiz sektörde bir ilk olan her acenteye ayrı ayrı baskı ile poliçe kağıdı sunuyor.
Erhan TOPRAK Ethica Sigorta
Samimiyet, güleryüz, fiyat, doğru iş, dolayısıyla zaman.
Hakan Güçer Opakim A.Ş
TÜM HİZMET ALANLARIMIZ