Array ( [menu-704] => Array ( [attributes] => Array ( ) [node_type] => page [alter] => 1 [href] => node/199 [title] => İletişim ) )

Ana menü

Markanıza Özel Çözümler

Sizi tanıyor; markanızın imajına, ihtiyaçlarına ve kurumsal kimliğinize en uygun zarf çözümlerini sizin için geliştiriyoruz.

Baskı işlemi tamamlanmış ürünlerinizi, 55.000 m² depolama alanımızda güvenle muhafaza ediyor, uzman lojistik kadromuz ve zengin araç filomuz ile Türkiye’nin her yerine hızlı ve sorunsuz şekilde teslim ediyoruz.

Tasarım Desteği

Uzman tasarımcı kadromuzun yaratıcı öneri ve fikirleri ile markanızı en iyi temsil eden zarfa sahip olmanız konusunda her zaman destek oluyoruz.

Hijyenik olarak paketlenmiş, promosyon amacı ile üretilen tek kullanımlık mendillerdir. Kolayca taşınabildiği için etkili bir tanıtım yöntemidir.
Hijyen şartlarına göre uygun olarak paketlenmiş, tek kullanımlık kuru gıda ürünleridir. Ambalajların içinde tuz, şeker ve çeşitli baharatlar bulunur.
Hijyenik olarak paketlenmiş, tek kullanımlık sıvı gıda ürünleridir. Ketçap, mayonez ve salata sosları bu ürün grubu içinde değerlendirilir.
Hijyenik olarak kişisel bakım ve temizlik ürünlerinin promosyon amaçlı paketlenmesidir.
Hijyen şartlarına uyum sağlanarak ikram ürünlerinin bir pakette toplanmasından oluşan setlerdir. İkram setleri ile çay ve kahve setleri bu kategorinin içinde bulunur.
Çeşitli sektörlerde dolum yapan firmalara, farklı malzemelere baskı yapılarak bobin şeklinde hazırlanır.
Ayrıntılı Bilgi İçin E-Kataloğu İndirin
Baskı çözümlerimizi incelemek için e-kataloğu indirebilirsiniz.
TÜM KATALOGLARI İNCELE
Bu Çözümü En Çok Tercih Eden Sektörler
Farklı sektörlerin ihtiyaçlarına, 28 yılı aşkın Umur bilgi ve deneyimi ile çözüm üretiyoruz.
Tüm hizmetlerinizden ve ürünlerinizden çok memnun olduğumuzu belirtmek isteriz.
Simay Kılıç LR Health & Beauty Systems
Umur Basım Sanayi ve Ticaret A.Ş. ‘den almış olduğumuz hizmetlerin Bankamız ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayan düzeyde olduğunu ve hizmeti sunan müşteri temsilcilerimizden memnuniyetimizi bildirir, başarılar dileriz.
Muhammet Aydemir İngbank
Uzun zamandır devam eden iş ortaklığımız boyunca, yeniliklere olan bakış açıları, getirdikleri çözüm önerileri ve verdikleri destek ile hep yanımızda olan Umur’a ve Müşteri Yöneticimiz Sn. Tuğba Süslü’ye çok teşekkür ederiz.
Sena Türker Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi H/E
Gerek ikili ilişkiler, gerekse kurumsal ilişkiler açısından hiçbir zorluk ve problem yaşatmamayı kendilerine görev edinmişler. En üst düzey hizmeti sağlamaya çalışan ve “daha iyi nasıl olabiliriz?” sorusunu sürekli kendisine soran bir firma.
Cansın Höbek Pazarlama & İdari Hiz. Alımları & lojistik
İş kalitesinde, hizmet kalitesinde, zamanlamaya uyulmasında bize avantaj sağlıyor. Hızlı ve çözüm odaklı işimizi kolaylaştırıyor. Şirketimiz sektörde bir ilk olan her acenteye ayrı ayrı baskı ile poliçe kağıdı sunuyor.
Erhan TOPRAK Ethica Sigorta
Samimiyet, güleryüz, fiyat, doğru iş, dolayısıyla zaman.
Hakan Güçer Opakim A.Ş
TÜM HİZMET ALANLARIMIZ